NAİL ART

Alanında uzman hekimler ve uzman estetisyenlerle beraber çalışıyoruz.

Bilgi İçin Sizi Arayalım

Contact Form Demo

NAİL ART

Türkçe karşılığı tırnak süsleme sanatı olan Nail Art, tırnakların desenle süslenmesini ve bu sayede güzel görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Özellikle son dönemlerde oldukça ilgi görmeye başlayan ve birçok kadın tarafından farklı tasarımlar ile ön plana çıkan uygulama, aynı zamanda tırnakların daha bakımlı ve ilgi çekici görünmesini sağlamasıyla da trendler arasına girmeyi başarmıştır. Peki, binlerce renk ve deseni buluşturarak tırnaklara ilgi çekici görünüm kazandıran Nail Art tam anlamıyla nedir ve nasıl uygulanır?

 

Kendi Tasarımınızla Göz Alıcı Güzelliğe Sahip Olun

 

Genel anlamıyla Nail Art, kadınların, tırnaklarına kendi tasarımlarını yansıtma olanağı bulduğu bir uygulamadır diyebiliriz. Hayallerdeki tasarımın kimi zaman zor kimi zaman sanıldığının aksine kolay bir şekilde tırnaklarda yaşatıldığı bu uygulama ile tırnaklara ilgi çekici ve sıra dışı bir görünüm kazandırılmaktadır. Farklı renk veya tekniklerin kullanıldığı tırnak süsleme sanatı özellikle son dönemlerde, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi görmeye başlamış, popülaritesi gitgide artmaya başlamıştır.

 

Nail Art hayal gücünün limitlerini zorlayan tasarımları dışında birçok tekniğin kullanılmasını gerektirmesiyle de bilinen bir uygulamadır. Çeşitli fırça ve kalemler yardımıyla gerçekleştirilen bu teknikler ile geometrik desenler, çiçekli desenler, nokta desenler veya hayalinizdeki başka diğer tasarımlar tırnaklara yansıtılabilmektedir. Elbette tüm oje sürme işlemlerinde olduğu gibi Nail Art uygulaması da belirli aşamalar ile gerçekleştirilmekte, öncesinde veya sonrasında bazı gereklilikleri bulunmaktadır.